The answer would be f because you have to do the amount of sketch pads * the amount they cost then the paintbrushes and their cost and the box of chalk and their cost. Then you add them all together because it is the simplified version of adding together 2.99 plus 2.99 plus 2.99 plus 2.99 plus 2.99 plus 5.99 plus 5.99 plus 15.99 = whatever it equals.