cupcakegirl12345
cupcakegirl12345
04-03-2017
Mathematics
contestada
Unit cost $6 for 10 pens
Respuesta :
KermitTheRebelFrog
KermitTheRebelFrog
04-03-2017
10 pens are six dollars.
Answer Link
Аноним
Аноним
04-03-2017
The answer is .60
or 60 cents.
$6 divided by 10 = .60 or 60 cents
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 79+ )
Otras preguntas
where did american troops do most of the fighting
Of the following, which imports the most oil in barrels per day? A. Taiwan B. Russia C. Saudi Arabia D. the United States
CAN SOMEONE HURRY? I NEED THIS DUE ON 1/5/15! 1.How is the town affected when George Bailey was never born? How is the town different when George Bailey doesn't
A culture of bacteria doubles every 2 hours. if there are 500 bacteria at the beginning, how many bacteria will there be after 24 hours?
Classify the following items based on the type of polymer they are made from: raincoats and leather shoes. All of these are made from synthetic polymers. Leathe
Which information is not necessary to solve this problem? Juanita reads 20 pages per night in her library book. She reads 4 nights a week and her book has 200
Will xenon react with nitrogen?
Can anyone please help with this question
Which device was first used in warfare during the Civil War, allowing for greater communication between generals and to members of press?
What is a trust ? a. a large company that consists of two merged businesses b. multiple businesses that combine and operate in one state c. a business that buys