The revenue equation for a certain brand of toothpaste is y = 2.2x, where x is the number of tubes of toothpaste sold andy is the total income for selling x tubes. The cost equation is y = 0.6x + 2000, where x is the number of tubes of toothpastemanufactured and y is the cost of producing x tubes. The following set of axes shows the graph of the cost and revenueequations. For what x-values will the company make a profit?