Olivian Company wants to earn $300,000 in net (after-tax) income next year. Its product is priced at $300 per unit. Product costs include: Direct materials $90.00 Direct labor $66.00 Variable overhead $15.00 Total fixed factory overhead $405,000 Variable selling expense is $12 per unit; fixed selling and administrative expense totals $255,000. Olivian has a tax rate of 40 percent. Required: