dkkskekekd
dkkskekekd
02-03-2021
Mathematics
contestada
please help it’s urgent
Respuesta :
gamingwithm968
gamingwithm968
02-03-2021
Answer:
1) 12/18
2) 15/25
3) 32/40
4) 6/14
5) 8/15
6) 16/24
7. 12/27
Step-by-step explanation:
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 48+ )
Otras preguntas
One dozen eggs cost $1.98 how much does 1 egg cost
Given the function f(x)=x2+2x+1, find: f(2b) Given the function f(x)=x2+2x+1, find: f( 2a−3/5 )
How should I restate this..... Now let's get into more details about me which reflect me as a learner.
________ is the movement allowed at the proximal radioulnar joint in which the forearm is rotated so the palm faces posteriorly.
If north dakota sues south dakota, the case will be heard by the __________. science forums
which gods festival was the cause for developing dramatic performances
What is the next three terms for 0.25, 0.5, 1
When the measured number 0.0090 is multiplied by the measured number 87.10, the answer has two significant figures?
In the _____ stage of group development, members typically try to get a feel for what is expected of them, what types of behaviors are out of bounds, and who's
Describe one method you can use to write a fraction as a decimal.