Two burritos cost $14.00. Complete the table to show the cost for 4, 5, and 10 burritos at that rate. Next, find the cost for a single burrito in each case.
a) Complete the table.
b) What do you notice about the values in this table?

Two burritos cost 1400 Complete the table to show the cost for 4 5 and 10 burritos at that rate Next find the cost for a single burrito in each case a Complete class=