Respuesta :
Answer: The pack with the better value is the 4 pack!
$3.45/3 = 1.15 per bulb
$4.20/4 = 1.05 per bulb
Step-by-step explanation:
Answer: The pack with the better value is the 4 pack!
$3.45/3 = 1.15 per bulb
$4.20/4 = 1.05 per bulb
Step-by-step explanation: