I want to buy as much taco bell as I can with my $17. I want to order 6 tacos. I also
want one Crunchwrap Supreme which costs $5. How much can I spend on each
taco if each taco has the same price as the rest? Write the inequality that shows
me how much I can spend, use t for taco. *