pantc035302 pantc035302 01-06-2020 Mathematics contestada A shop has the following offers fig rolls(125g packet) normal price ÂŁ1.34 buy one get 2nd half price crisps (175g packet) normal price ÂŁ1.59 three for the price of two Work out the total price for 4 packets of fig rolls and 9 packets of crisps CAN YOU PLEASE HELP ME !!!!!!!!!!!!!