A consumer is consuming at a point on her budget line. Her income is $50 a week, and she purchases hamburgers and grilled cheese sandwiches. Hamburgers cost $4, and she consumes 10 of them. She consumes eight grilled cheese sandwiches. How much do grilled cheese sandwiches cost?